Size Haritalı Çözümler Sunar

navimep nv 380

Güçlü ve hassas donanımı, kolay kullanılabilir yazılımı ile Türkiye'nin en iyi ve en güncel navigasyon haritasına sahiptir.

Bütün dünya'da olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen ve büyük bir pazarı olan Navigasyon cihazlarına bir yenisi Mepmedya Haritacılık tarafından eklendi. Cihaz tüm özellikleri ile tam bir donanıma sahip. navimep nv 380

Navigasyon cihazlarında olması geren 3'lü kombinasyon denilen; Güncel ve doğru harita verisi, kolay kullanılabilen bir yazılım ve uydu bulma hassasiyetli çok yüksek ve kaliteli işletim sistemine sahip cihaz üçlemesinin tüm özelliklerini barındırıyor. Ayrıca, resim görüntüleme, video gösterimi, FM yayın özelliği ile MP3 leriniz araçtan dinleyebilme, Bluetooth özelliği ile de cep telefonunuzu hands free kullanabilem kolaylıklarını sağlamakta.

Bunun dışında 500 den fazla kendi adres koordinatınızı isim ve adresiyle kaydedebilir, bu özelliği işiniz için kullanabilirsiniz. Harita verilerini Türkiye'nin en büyük ve en güncel harita üreticisi Başarsoft sağlamakta. Bu da cihazdaki harita verilerinin ne kadar sağlıklı ve güncel olduğunun kanıtı olmakta.

Türkçe dahil bir çok dilde seslendirme ve arayüz seçeneği ile ülkemizde yaşayan veya gelen yabancıların da kolaylıkla kullanabilecekleri Navimep şu anda piyasada ki en hızlı uydu bulabilme özelliği ile diğer navigasyon cihazlarından ayrılmaktadır.

navimep nv 380

navimep nv 380