Loading...

PROFESYONEL FOTOĞRAF BASKI

Bu baskı türünde, en yüksek kalite ve renk hassasiyeti uygulanmaktadır. Fotoğraflarınız hiçbir renk ve kalite kaybına uğramadan çok uzun seneler bozulmadan saklanabilir. Fotoğraf kağıdına baskılarda; 180 gr. ile 340 gr. aralığında parlak, mat ve yarı mat olmak üzere üç tip kağıt kullanmaktayız. Profesyonel baskıda kağıt seçimi alınacak sonuçta çok etkili olduğundan, doğru kağıdı seçmek önemlidir.

FINE ART BASKI

Müze ve galeri standartlarında, yüksek renk doğruluğu ve eşine rastlanmaz çözünürlüğüyle gerçek renklerde görüntüler sunar. Dünya çapındaki müze ve galeri standardında üretim yapan stüdyoların tercihi olan bu yöntem; kağıt yüzeyine milyonlarca mürekkep damlasının püskürtülmesi prensibiyle çalışır. Mükemmel detay zenginliği ve yumuşak renk geçişleriyle diğer baskı yöntemlerinden daha gerçekçi baskı elde edilmesini sağlar. Fotoğraflarınız hakettiği titizlikle sanata dönüşür.

Canvas Baskı

Fotoğrafların basımında mat, parlak ve sanatsal olmak üzere 3 ayrı canvas kullanılmaktadır. %100 pamuk tabanlı, asitsiz, ışığa ve neme 100 yıldan fazla dayanabilen kanvas medyalara 2400 dpi çözünürlükte, Canon IPF9400 model 12 renkli yazıcıyla, en hassas renk doğruluğuyla, 150 cm genişliğinde ve dilediğiniz uzunlukta baskı yapılmaktadır.

Banner Baskı

Bu baskı türünde, fotoğraf kalitesinde inkjet makineleri ile yapılan sunum posterleri, afişler, broşürler, duyurular gibi materyallerdir. Basılan posterler, iç ve dış mekanlarda kullanıma göre foreks malzeme üzerine sıvanarak ve lamine edilerek uzun süre dayanıklılığını koruyabilmektedir.

DURATRANS BASKI

Duratrans Baskı, uygulamanın arka tarafında ışığın kullanıldığı çalışmalarda kullanılmaktadır. Duratrans baskı malzemesi, ışık geçirgen malzeme türüdür. Duratrans baskı, aynı zamanda backlit baskı olarak da adlandırılabilir. Dış alanlarda dış mekan dijital baskı makinesinden alınan duratrans baskılarda ters baskı tekniği uygulanır. Dış alanlarda ağırlıklı ışıklı tabelalarda kullanılmaktadır. Genel olarak arkadan ışığın vurduğu yerlerde kullanılır. Arka ışık olmayan yerlerde kullanılmaz. Duratrans malzemenin ışık geçirgenliği çok yüksektir, Folyo ve şeffaf folyo ile kıyaslandığında da çok daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Duratrans baskıda, baskının çok iyi yapılması gerekmektedir. Arkadan vuran ışığın da etkisi ile hataları çok net göstermektedir. Bu nedenle iyi kalitede iç mekan dijital baskı makinesinde uygulanmalıdır.

POSTER BASKI

80 gr ve 340 gr aralığında, parlak ya da mat yüzeye sahip fotoğraf kağıtlarına ve PP türü yapışkanlı fotoğraf kağıtlarına HD kalitede yapılan baskı ile üretilen baskılardır. Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür.