Loading...

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Politikasi ve Telif Haklari

Kisisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi karti bilgileri, fatura bilgileriniz, siparis ettiginiz ürünler vb.) kesinlikle baska kisi ya da kuruluslara verilmez. Yalnizca sitemizden en iyi sekilde yarar saglamaniz amaciyla kullanilir. Bilgileriniz ürün veritabaninin korundugu sistemle korunmaktadir.

Üye olurken verdiginiz bilgilere yalnizca siz ulasabilir ve siz degistirebilirsiniz. Baska kisilerin sizinle ilgili bilgilere ulasmasi ve bunlari hiçbir suretle degistirmesi mümkün degildir.

Istediginiz zaman üyelikten ayrilabilirsiniz. Üyelikten ayrilmak için üyelik sayfasindan islemlerinizi tamamlayabilirsiniz ya da mepmedyashop.com Müsteri Hizmetleri'yle iletisime geçebilirsiniz.

Üyelikten ayrilanlarin bilgileri silinir, mepmedya.com.tr tarafindan kullanilmaz.

mepmedyashop.com'un duyuru e-postalarini almak istemiyorsaniz mail ayarlarinizi degistirebilirsiniz. Bu degisiklik sonrasinda mepmedyashop.com size duyuru e-postasi göndermeyecektir. Ancak, bu düzenleme sonrasinda, mepmedyashop.com'un düzenledigi kampanyalardan haberdar olamayacaginizi bilmenizi isteriz.

mepmedya.com.tr ayrica tüm ürünlerle ilgili telif haklarina saygili bir yayin politikasi benimsemistir. Ürün içeriklerini üretici ya da ithalatçi firmalardan gelen bilgilere göre olusturmaktadir. Ürün tanitimlari, sanatçi biyografi ve görselleri ile her türlü yazili ve görsel materyalin kullaniminda kendisine ulasan yasallikla ilgili bildirimleri hizlica inceleyip gerekli güncellemeleri yapmayi taahhüt eder.