Loading...

Sipariş Koşulları

SATIS:

Sitemizden asagida belirttigimiz kosullar çerçevesinde alisveris yapiyorsunuz.
Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alisveris yapabilirsiniz.
Siparis esnasinda fatura, teslimat, iletisim bilgilerinizin dogrulugundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranizi kontrol ediniz.
web sitemizden siparis verdiginizde mail adresinize bu siparise dair onayladiginiz bilgiler gönderilecektir. Bunlarin sistemimiz tarafindan teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karsilanacak ve size ulastirilacaktir. Sevkiyata uygun fiziksel bir deger ifade eden ürün siparisleriniz kargo ile teslim edilecektir.
Siparisin verildigi tarih sistemimizin kredi kartindan tahsilati yaptigi veya banka hesaplarimiza siparis havalelerinin girdigi tarih olarak alinir. Siparisin teslimat süreci bu tarihe göre yapilir.

IPTAL:


Siparisinizi tamamen iptal etmek istiyorsaniz müsteri temsilcilerimizle görüsmeniz veya bu konu ile ilgili iletisim kisminda belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparisin tamamen karsilanamadigi durumlarda müsterinin yaptigi ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.
Siparisin kismen karsilandigi durumlarda müsteri bilgilendirilir ve bu siparis için müsterinin istegi dogrultusunda islemler yapilir. (Bazen müsteri sadece karsilananlari gönderiniz ve kalani için ödememi iade edin sartiyla siparis verir veya eksik siparisi baska bir ürün ile degistirin veya tüm siparisi iptal ediniz diyebilir.) Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapilmayan siparisler iptal edilir.

IADE:


Satin alinan ürün veya hizmetin iade sartlari tüketici haklari çerçevesindedir. Satin alinan ürün orijinal halde (tekrar satisa uygun) sekilde iade edilmelidir. Iadelerde kargo masraflari tamamen müsteriye aittir. ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alinmayacaktir. Iade edilen ürünün sartlara uygunlugu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müsteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapilacaktir. Geri ödemede firmamizin karsilamis oldugu banka aracilik, kargo gibi masraflar düsülecektir. ürünlerimizde garanti sartlarinda aksi belirtilmedikçe ürünün ambalaji açilirsa, jilatini yirtilirsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti disidir, iade alinmaz. Kitap ürünlerinde ancak kitaplar da kusur oldugu zaman iade geçerli olacaktir.
üründe, imalat hatalari varsa (forma eksikligi, forma karisikligi, basilmamis sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakki vardir. ürün iadesi konusunda müsteri temsilcilerimizle iletisime geçebilir veya iletisim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajinizi gönderebilirsiniz.

GIZLILIK:


Kredi karti bilgileri sistemimizde tutulmamaktadir. Sifreli olarak alinmakta ve siparis tutari tahsil edildikten sonra silinmektedir.
üyelik bilgileri ve diger gizlilik gerektiren bilgileriniz baska kisi ve kuruluslara verilmez.
üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz islem yapabilirsiniz.